Yueqing Tainihan Electric Technology Co., Ltd

Wysokiej jakości cyfrowy miernik KWH!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Yueqing Tainihan Electric Technology Co., Ltd.. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Jednofazowy miernik KWH na sprzedaż
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  O TAINIHANIE
  Yueqing Tainihan Electrical Technology CO., Ltd znajduje się w strefie przemysłowej Xiangyang, miasto Liushi, Yueqing City, prowincja Zhejiang, Chiny, które koncentrują się na mierniku elektronicznym i elektromechanicznym.

  Firma jest zdywersyfikowanym przedsiębiorstwem, łączącym rozwój, projektowanie, produkcję i marketing. Dzięki innowacjom Tainihan nieustannie udoskonala istniejące produkty i rozwija nowe linie produktów. Opracowaliśmy licznik energii zainstalowany na płycie czołowej, wkładany licznik energii zainstalowany na szynie DIN, licznik energii, zgodnie z funkcjami licznika, są to wielofunkcyjne liczniki energii, liczniki energii o wielu przepływach, mierniki energii falowej linii elektroenergetycznej, liczniki energii sieciowej i liczniki energii dla wielu użytkowników w naszym asortymencie. Nasze produkty uzyskały certyfikat CE z najwyższą jakością i są popularne na rynku globalnym.

  Nasza firma posiada wysokiej dokładności specjalne urządzenie, zaawansowaną technologię, pracochłonne wykonanie i różne style. Mamy również prawa do importu i eksportu, nasze produkty są szeroko sprzedawane również w południowo-wschodniej Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i innych obszarach.

  Wierzymy, że nasza firma będzie mocniejsza i znacznie lepsza dzięki twojemu wsparciu!

 • OEM / ODM

 • R & D

Szczegóły kontaktu
Yueqing Tainihan Electric Technology Co., Ltd..

Tel: 86-577-61617677

Faks: 86-577

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)